Kliniğimizde hem silit hem de perkutan fue yöntemi ile saç ekimi gerçekleştirilmektedir. Dünyadaki en yeni teknolojiyi takip eden estetik kliniğimiz sizlere kaliteli sonuçlar garanti etmektedir. Saç, kaş ekimi, bıyık, sakal gibi bölgeler bahsettiğimiz tekniklerle modern saç ekim yöntemlerini uygulamaktayız.
Saç kökleri, ensede “güvenli bölge” olarak bilinen alandan düşük devirli mikromotorlar aracılığıyla lokal anestezi altında alınmaktadır. Özel motorlar ile 3’lü ve 4’lü greftler hedeflenerek parçalamadan yani bütünlüğünü koruyarak alınır.

• Çok yaygın olarak kullanılan slit tekniğinde, köklerin ekileceği alana ince kesici özel aletler aracılığıyla iki boyutlu kanallar açılır ve kökler içlerine yerleştirilir.
• Perkutan tekniğinde ise kökler klasik slit tekniğinde kullanılan iki boyutlu yarıklar içine değil, ince iğneler ile açılan üç boyutlu yuvarlak kanallar içine ekilir.
Saç ekiminde ki avantajlarımız;
• Cilt altına verilen sıvı miktarı sınırlı tutulduğu için uygulamadan sonra yüzde görülen şişlik (ödem) düzeyi daha düşüktür.
• Saç ekimindeki sık karşılaşılan sorunlardan birisi ekilen saçların doğal gözükmemesidir. Bu yöntemle saç köklerinizin açıları ayarlanır ve kendilerine ait kısımlardaki üç boyutlu kanallar içine ekilir. Bu sayede saçlarınıza doğal bir görünüm kazandırılmış olur. Ayrıca kökler artık yerinden oynamaz ve saç açıları değişmez. Saç köklerinin yerleşim sırasında kökleri zarar görmez çünkü, bu işlem saç köklerinden tutularak yapılmaktadır.
• Açılan 3 boyutlu kanallar sayesinde Sık ekim yapılarak doğal görünüm sağlanır.

Perkutan tekniğinde daha doğru ve doğal açılı sonuçlar elde ettiğimizden bahsettik. Aynı zamanda bu teknik ile klasik saç ekimine nazaran daha sık saç ekimi yapılabilmektedir. İki kata kadar artırılan bu ekim işlemi sayesinde daha yoğun ve güzel görünen saç ekimi gerçekleştirilmektedir.
Tek seansta sağlıklı ve maximum saç ekimini garanti ediyoruz. Kaliteli sonuçla karşılaşmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği bu sistem dünya üzerindeki seçkin kliniklerde (başta Amerika olmak üzere) uygulanmaktadır.
Doğal ve güzel görünümlü saçlara zaman kaybetmeden ulaşmak istiyorsanız, en kısa zamanda kliniğimizle iletişime geçin. Alanında uzman kadromuzla size başarılı saç ekim sonuçları vadediyoruz.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?