fbpx

Wow Hair Clinic

Hakkımızda

Hakkımızda

Wow Hair Clinic İle Tanışın

Türkiye’de yaklaşık 10 senedir saç ekiminde sektörün öncüsü olmayı başarmış WoW Hair Clinic, Ayşe Yıldırım öncülüğünde kurulmuştur. Saç ekimi ve medikal estetik alanında hizmet veren kliniğimiz Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasından hasta kabulünde bulunan ender kuruluşlardan biridir. Doktor, sağlık personeli ve hastane konusunda yasal bilinç ile hareket eden WoW Clinic, danışanlarına titizlikle hizmet vermektedir.

0 +
Yıl Tecrübe
0 +
Mutlu Danışan
0 +
Online Randevu
saç ekimi antalya wow hair clinic

Misyonumuz

Uzman saç ekimi kadromuz sayesinde danışanlarımızın ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun yöntemler benimsiyor, hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Hakkımızda

Neden Wow Hair Clinic?

Türkiye içerisinde Antalya ve İstanbul’da hizmet veren kliniğimizde, kadın ve erkek olmak üzere tüm ziyaretçilerimizin tedavisinde son teknolojiye uygun yöntemler olan  Safir FUE ve DHI yöntemleri kullanılmaktadır. Başarılı konsültasyonları ve operasyonları sayesinde hastalarının hayatına dokunan Wow Clinic, günümüzün gelişmelerini takip etmekte kaliteli hizmet anlayışını başarıyla sürdürmeye devam etmektedir.

sac-ektirme-merkezi-wow-hair-clinic

Randevu Oluşturun

Danışanlarımız için oluşturduğumuz hizmet paketlerimiz, kişilerin talebine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir.
Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Profesyonel Ekip

Deneyimli ve uzman saç ekimi kadrosu

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Strerilizasyonu ve hijyeni yüksek klinik ortamı

saç ekim fiyatları wow hair clinic

İleri Teknoloji

Güncel Saç Ekim Teknikleri

Hasta odaklı yaklaşım

Danışanların taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun tedavi seçenekleri